Висока якість - для нас принципіальне питання, тому вся продукція, що випускається, проходить тест-контроль на кожному етапі виробництва, починаючи від розробки креслення й закінчуючи монтажем виробу на об’єкті замовника.
Висока якість - для нас принципіальне питання, тому вся продукція, що випускається, проходить тест-контроль на кожному етапі виробництва, починаючи від розробки креслення й закінчуючи монтажем виробу на об’єкті замовника.
Гарантія якості - 10 років. |
На всю продукцію діє гарантія виробництва терміном до 10 років в залежності від виробу. |
Термін експлуатації – 50 років. |
Продукція FORP™ витримує термін служби до 50 років за умови дотримання всіх норм та вимог до експлуатації. |
Ми гарантуємо довговічність продукції FORP™ за умови дотримання правил та інструкцій щодо застосування, описаних нижче. Якщо дані правила експлуатації не дотримані, ми не несемо відповідальності за будь-які проблеми, що виникли в результаті цього.
Транспортування резервуарів може здійснюватися тільки компаніями-перевізниками, що володіють достатнім досвідом, а також відповідними пристосуваннями та транспортними засобами.
Для зберігання треба підбирати рівний майданчик з міцною основою, яка не має гострих кутів і виступів.
При зберігання у горизонтальному положенні треба укладати на дерев’яні бруси /опорні підставки завширшки ≥ 300 мм. Точки дотику з підставками повинні розташовуватись у місцях з’єднання верху/низу резервуара з циліндричною оболонкою.
При зберіганні на відкритому повітрі резервуари треба захистити від пошкоджень, а також впливу вітряного навантаження й морозу.
Резервуари, розраховані для установки у приміщенні, при зберігання на відкритому повітрі можуть отримати пошкодження в результаті впливу високих/низьких температур та/або сонячного проміння. Перед зберіганням виробів на відкритому повітрі проконсультуйтесь зі спеціалістами фірми-виробника.
Полімерні ємкості експлуатуються тільки у дозволених середовищах при дозволеному температурному режимі (у відповідності з Паспортом продукту). Ємність вважається готовою до роботи, коли вона встановлена у відповідності з інструкцією монтажу та заповнена необхідним середовищем.
Перед введенням в експлуатацію необхідно впевнитися в тому, що середовище, яке зберігається, відповідає допустимій і температура наповнення не перевищує більше, ніж на +5°C робочу температуру середовища.
Забороняється експлуатувати пошкоджені резервуари, якщо це призводить до порушення їх герметичності та стійкості.
Резервуар може використовуватись тільки для середовища, на яке від був розрахований при виробництві. За необхідністю використання резервуара з іншою метою треба отримати дозвіл виробника.
При наповненні/спорожненні резервуара треба дотримуватись величини допустимого об’ємного потоку. Процес наповнення резервуара завжди повинен здійснюватися під контролем.
Очистку резервуара можуть здійснювати тільки сертифіковані для даного виду робіт організації або кваліфіковані спеціалісти виробника резервуара.
Перед очисткою треба повністю спорожнити резервуар, особливо це важливо під час роботи з середовищами, які при реакції з водою виділяють тепло.
Для зменшення можливих теплових реакцій необхідно подавати воду відразу у великій кількості (діаметр шланги >2 дюйма).
Перед додаванням/ополіскуванням резервуара холодною водою, необхідно впевнитися у тому, що температура резервуара не перевищує температуру води більше, ніж на 20 °C.
При наявності розчинних у воді або утворюючих з нею емульсію рідин, стінки резервуара треба збризнути водою.
При утворенні відкладень резервуар треба заповнити теплою водою, температура якої не більше, ніж на 10 °C перевищує допустиму робочу температуру. Зачекавши декілька годин, воду необхідно злити. Залишки забруднень видаляються зі стінок резервуара за допомогою дерев’яного або пластмасового шпателя, який не пошкоджує внутрішню поверхню.
Для очистки резервуара (может быть пропущено слово НЕЛЬЗЯ (ЗАПРЕЩАЕТСЯ) в русском варианте?) не можна (забороняється) використовувати інструмент або щітки з металу, абразивні матеріали, пристосування, які викликають механічні пошкодження внутрішнього шару ємності.
Полімерні ємності необхідно мити тільки засобами з певними нормами Держсанепіднагляду для обладнання із синтетичних матеріалів.
Залишки середовищ, які зберігаються після спорожнення резервуара, можуть бути видалені за допомогою зв’язуючих засобів (наприклад, тирси, кізельгура, універсальної зв’язуючої речовини).
В залежності від типу середовища, яке зберігається у резервуарі, й правил техніки безпеки, необхідно використовувати захисний спецодяг, респіратор та ін., аж до повного захисту всіх частин тіла.
Використання для мийки резервуара очищувача високого тиску можливо при дотриманні наступних вимог:
Не застосовувати вузьконаправлений струмінь рідини, а використовувати розпилювальні насадки.
Не підводити розпилювальну головку ближче, ніж на 15 см до термопластичної насадки.
При роботі струмінь рідини, яка розбризкується, повинен бути по можливості вертикальним по відношенню до поверхні, що обробляється.
Температура миючої рідини повинна складати від 20 °C до 50 °C.
Тиск у форсунці <150 бар.
info@forp.com.ua
Україна, Дніпро
+38 (067) 100-03-52